• Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.

Best Design

Materiaal
Lengte
Breedte
Hoogte
Kleur
Dikte
-17% Korting
Badkamerspiegel Best Design Nancy Isola LED Verlichting 80x60 cm Mat Goud
Badkamerspiegel Best Design Nancy Isola LED Verlichting 80x60 cm Mat Goud
459,80 380,00
-17% Korting
Badkamerspiegel Best Design Nancy Isola LED Verlichting 100x80 cm Mat Goud
Badkamerspiegel Best Design Nancy Isola LED Verlichting 100x80 cm Mat Goud
505,78 418,00
-17% Korting
Fontein Planchet Best Design Malo Solid Surface 40x21x10 cm Mat Zwart
Fontein Planchet Best Design Malo Solid Surface 40x21x10 cm Mat Zwart
411,40 340,00
-17% Korting
Fontein Planchet Best Design Malo Solid Surface 40x21x10 cm Mat Wit
Fontein Planchet Best Design Malo Solid Surface 40x21x10 cm Mat Wit
383,57 317,00
-17% Korting
Semi-Vrijstaand Ligbad Best Design Borgh 180x85x55 cm Solid Surface Mat Zwart
Semi-Vrijstaand Ligbad Best Design Borgh 180x85x55 cm Solid Surface Mat Zwart
4.869,04 4.024,00
-17% Korting
Badkamerspiegel Best Design Nero LED Verlichting 100x80 cm Mat Zwart
Badkamerspiegel Best Design Nero LED Verlichting 100x80 cm Mat Zwart
467,06 386,00
-17% Korting
Douchegoot Best Design Nancy Met Flens 100x7x7 cm RVS Mat Goud
Douchegoot Best Design Nancy Met Flens 100x7x7 cm RVS Mat Goud
280,72 232,00
-17% Korting
Douchegoot Best Design Nancy Met Flens 80x7x7 cm RVS Mat Goud
Douchegoot Best Design Nancy Met Flens 80x7x7 cm RVS Mat Goud
256,52 212,00
-17% Korting
Douchegoot Best Design Nancy Met Flens 70x7x7 cm RVS Mat Goud
Douchegoot Best Design Nancy Met Flens 70x7x7 cm RVS Mat Goud
256,52 212,00
-17% Korting
Dubbele Haak Best Design Lyon Mat Goud
Dubbele Haak Best Design Lyon Mat Goud
53,24 44,00
-17% Korting
Dubbele Haak Best Design Lyon Mat Rose Goud
Dubbele Haak Best Design Lyon Mat Rose Goud
53,24 44,00
-17% Korting
Fontein Planchet Best Design Malo Solid Surface 40x21x10 cm Grijs
Fontein Planchet Best Design Malo Solid Surface 40x21x10 cm Grijs
411,40 340,00

Best Design

Best-Design

Best-Design staat voor eigentijds en modern. Vaak met speelse designs. Zo heeft Best-Design bijvoorbeeld een bad met camouflageprint.

ADW en Best-Design

ADW werd opgericht in 1982 als groothandel import-/exportbedrijf. Daaruit is het merk Best-Design voortgekomen.  Nu is Best-Design niet meer weg te denken. Het merk is een echte sanitair trendsetter. Ze zijn dan ook van alle markten thuis. Van waskommen tot badkamermeubels en baden. Ook voor accessoires bent u bij Best-Design aan het juiste adres.

Bijzondere ontwerpen

De ontwerpen van Best-Design zijn eigentijds en modern. Populair van dit merk zijn de kranenseries

  • - Ore (RVS-304 kranen)
  • - Ore Plus (RVS-304 keukenkranen
  • - Nero (Zwarte kranen)
  • - White (Witte kranen)
  • - Nancy (Mat gouden kranen)
  • - Lyon (Rosé mat gouden kranen)
  • - Moya (Gunmetal).

Verkrijgbaar in onder andere goudkleur en koperkleur. Een andere populaire collectie is ‘The Color Collection’. Dit is een uitgesproken collectie met gekleurde baden en baden met prints. Zo zijn er bijvoorbeeld doorzichtige baden. Best-Design onderscheidt zich met hun bijzondere ontwerpen. Om de consument te inspireren heeft het merk ook een eigen magazine.

Met Best-Design haalt u kwaliteit en stijl in huis.

Lees meer